خدمات کاروسل در شرکت ماشین سازی مهرآوه اصفهان با تجربه ۴۰ ساله و درخشان . مرکز ارائه خدمات ماشین کاری کاروسل سنگین و سبک تا قطر حدود ۴ متر به صورت cnc  و از قطر ۱ متر تا ۷ متر بصورت دستی . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت خدمات با قسمت تماس با ما ارتباط بگیرید.

خدمات کاروسل

خدمات کاروسل cnc تا قطر حدود ۴ متر :

شرکت ماشین سازی مهرآوه مفتخر است با جمع آوری یک مجموعه از ماشین آلات سبک و سنگین ، دستی و cnc  در خدمت صنعت این کشور باشد. این مجموعه دارای دو دستگاه کاروسل cnc  می باشد. که خدمات کاروسل قطر ۴ متر و ارتفاع ۳ متر به صورت cnc را می تواند با دقت و کیفیت بالا ماشین کاری نماید.

یکی از مزایای استفاده از دستگاه cnc  ماشین کاری سطوح زاویه دار و منحنی و همچنین سطوح پیجیده می باشد. با توجه به اینکه اپراتور بعد از ماشین کاری اولین قطعه می تواند مابقی قطعات را با خیال راحت تری ماشین کاری نماید چون که برنامه ی ماشین کاری آن قطعه نهایی شده و قابل اطمینان است.

لازم به ذکر است قطعاتی با اقطار و اوزان مختلف در این واحد قابل ماشینکاری می باشد. در این واحد از قطر ۱ متر تا بیشترین قطر کاروسل کاری تا حدود ۷ متر نیز با شرایط خاص قابل انجام می باشد.

این شرکت افتخار دارد قطعات بسیار زیادی با دقتها ، سختی ها و کیفیت سطح های متفاوت و برای شرکت ها و سازمانهای معتبر ماشین کاری نموده و رضایت آنها را جلب نماید.

قیمت خدمات کاروسل در اصفهان :

قیمت خدمات کار بسیار پیچیده است چون که عوامل زیادی در قیمت دهی دخیل هستند . از جمله این عوامل می توان به آیتمهای زیر اشاره کرد:

  • دقت ماشین کاری
  • صافی سطح مورد نیاز
  • تعداد قطعات
  • میزان سختی قطعه
  • ابعاد قطعه

نهایتا با بررسی آیتمهای بالا می توان یک قیمت را حدودا بدست آورد ولی بهترین راه برآورد قیمت ، انجام ماشین کاری یک قطعه به عنوان نمونه می باشد.