خدمات ساخت قطعات صنعتی در شرکت ماشین سازی مهرآوه اصفهان به صورت مهندسی با تجربه ۴۰ ساله و درخشان همچنین طراحی و ساخت قطعات صنعتی . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت خدمات با قسمت تماس با ما ارتباط بگیرید.

خدمات ساخت قطعات صنعتی

خدمات ساخت قطعات صنعتی :

تولید قطعات صنعتی در ابعاد و تعداد گوناگون در تخصص این شرکت می باشد. سفارش ساخت قطعه با cnc و با دستگاه های سبک و سنگین دستی با قیمت مناسب و در اسرع وقت در شرکت ماشین سازی مهرآوه انجام می پذیرد.

شرکت مهرآوه با تجربه۴۰ ساله در ساخت قطعات صنعتی برای صنایع مختلف از جمله صنایع فولاد ، صنایع نفت ، صنایع سیمان ، معادن و … ثابت کرده که توان مهندسان و تولید کنندگان داخل برای ساخت انواع قطعات با کیفیت های اروپایی کاملا ممکن بوده و حتی در بعضی مواقع بهتر از نمونه های خارجی هم می باشد.

ساخت انواع رولیک یا غلطک سبک و سنگین برای صنایع مختلف از جمله کارهای انجام شده در این شرکت می باشد.

سفارش ساخت قطعات صنعتی :

سفارش ساخت به صورت های مختلف انجام می گیرد. معمولا قطعات صنعتی یا ماشین آلات صنعتی موجود در کاخانجات نقشه ساخت دارند و این نقشه ها به پیمانکار ارجاع شده و پیمانکار طبق نقشه قیمت ساخت می دهد.

اگر قطعه یا حتی ماشین صنعتی نقشه نداشته باشند به چند روش می توان عمل کرد:

مهندسی معکوس بوسیله یک شرکت ثالث

ساخت مطابق نمونه

که البته پیشنهاد ما مهندسی معکوس قطعه می باشد. به دلیل اینکه فقط یک مرتبه این هزینه از طرف کارفرما پرداخت می شود و بعد از اولین ساخت ، نقشه به عنوان نقشه ساخت as buit در آرشیو کارخانه قرار گرفته و بعد از آن به راحتی ساخت قطعات ممکن می باشد.

از طرفی وقتی قطعه ای نقشه داشته باشد به راحتی قابل بازرسی نیز می باشد.

کارگاه ساخت قطعات صنعتی :

شرکت مهرآوه واقع در شهرک صنعتی اصفهان با بهره گیری از ماشین آلات سبک و سنگین ، به صورت cnc و دستی با ساخت قطعات صنعتی در خدمت شما عزیزان می باشد.

این شرکت با طراحی و ساخت انواع قطعات صنعت فولاد و صنعت نفت در کارگاه خود و در بعضی مواقع با مشارکت بعضی از همکاران به لطف خدا توانسته است گام موثری در بومی سازی قطعات صنعتی بردارد.