خدمات تراشکاری سنگین در شرکت مهرآوه اصفهان

سنگ زنی غلتک سنگین

خدمات تراشکاری سنگین در شرکت مهرآوه اصفهان به صورت مهندسی با تجربه ۴۰ ساله و درخشان همچنین ساخت انواع قطعات فولادی سنگین . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت خدمات با قسمت تماس با ما ارتباط بگیرید.

 

خدمات تراشکاری سنگین

خدمات تراشکاری سنگین

خدمات تراشکاری سنگین این شرکت با دستگاه تراش به ابعاد ۱ متر قطر و ۵ متر طول انجام می پذیرد. دستگاه با مارک توز و دستگاه بسیار دقیقی می باشد.

شرکت مهندسی ساخت و تولید قطعات صنعتی در ابعاد و تعداد گوناگون در زمینه های مختلف در خدمت شما می باشد. سفارش ساخت و ماشین کاری قطعه با cnc و با دستگاه های سبک و سنگین دستی با قیمت مناسب و در اسرع وقت در شرکت ماشین سازی مهرآوه انجام می پذیرد.

شرکت مهرآوه با تجربه۴۰ ساله در ساخت قطعات صنعتی برای صنایع مختلف از جمله صنایع فولاد ، صنایع نفت ، صنایع سیمان ، معادن و … ثابت کرده که توان مهندسان و تولید کنندگان داخل برای ساخت انواع قطعات با کیفیت های اروپایی کاملا ممکن بوده و حتی در بعضی مواقع بهتر از نمونه های خارجی هم می باشد.

ساخت قطعات به صورت تضمینی یا گارانتی دار از محاسن این واحد می باشد. چراکه برای قطعات سنگین وقتی که برای اولین بار در داخل ساخته می شوند مهمترین نکته تضمین عملکرد قطعه یا ماشین می باشد.

خدمات دستگاه تراشکاری سنگین

سفارش ساخت قطعات سنگین به روشهای مختلف انجام می گیرد. معمولا قطعات صنعتی یا ماشین آلات صنعتی موجود در کاخانجات نقشه ساخت دارند و این نقشه ها به پیمانکار ارجاع شده و پیمانکار طبق نقشه قیمت ساخت می دهد.

اگر قطعه یا حتی ماشین صنعتی نقشه نداشته باشند به چند روش می توان عمل کرد:

مهندسی معکوس بوسیله یک شرکت ثالث

ساخت مطابق نمونه

که البته پیشنهاد ما مهندسی معکوس قطعه می باشد. به دلیل اینکه فقط یک مرتبه این هزینه از طرف کارفرما پرداخت می شود و بعد از اولین ساخت ، نقشه به عنوان نقشه ساخت as buit در آرشیو کارخانه قرار گرفته و بعد از آن به راحتی ساخت قطعات ممکن می باشد.

از طرفی وقتی قطعه ای نقشه داشته باشد به راحتی قابل بازرسی نیز می باشد.

خدمات سنگین تراش در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان

شرکت مهرآوه واقع در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان با بهره گیری از ماشین آلات سبک و سنگین ، به صورت cnc و دستی با ساخت قطعات صنعتی در خدمت شما عزیزان می باشد.

این شرکت با طراحی و ساخت انواع قطعات صنعت فولاد و ساخت انواع قطعات صنعت سیمان و صنعت نفت در کارگاه خود و در بعضی مواقع با مشارکت بعضی از همکاران به لطف خدا توانسته است گام موثری در بومی سازی قطعات صنعتی بردارد.