تعمیر دنده گردون جرثقیل و بیل در شرکت ماشین سازی مهرآوه اصفهان با تجربه ۴۰ ساله در ساخت انواع قطعات . این شرکت با دارابودن تعداد زیادی از ماشین آلات سبک و سنگین به روز و تیم متخصص سالیان سال است در خدمت صنعت کشور بوده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت خدمات با قسمت تماس با ما ارتباط بگیرید.

تعمیر دنده گردون جرثقیل

تعمیر دنده گردون جرثقیل

شرکت ماشین سازی مهرآوه به اتکا به فضل خداوند و در راه شکوفایی صنعت این کشور توانسته است با جمع آوری ماشین آلات متعدد سبک و سنگین و نیروهای مجرب در تعمیر دنده گردون جرثقیل به صورت مطلوبی در خدمت صنعت کشور باشد.

این شرکت توانایی دارد دنده گردان از قطر یک متر تا ۳و نیم متر را تعمیر نماید.

البته تعمیر در این شرکت صرفا با ماشین کاری جای ساچمه روی قطعه صورت گرفته و جوشکاری روی این قطعات به هیچ عنوان مورد تایید این شرکت نمی باشد.

همچنین این شرکت توانایی تعمیر دنده گردون بیل تادانو ، دوسان و هیوندای و … را دارد.

ماشین آلات موجود در این شرکت از جمله بورینگ cnc و بورینگ بزرگ و کاراسل cnc بزرگ و دستگاه فرز و تراش کوچک و بزرگ بوده که به صورت کاملا مهندسی صورت می پذیرد

فروش دنده گردان جرثقیل

امروزه با توجه به قیمتهای فضایی دنده گردان خرید قطعه اصلی آن با مشکلات زیادی روبرو شده. این شرکت حتی توانایی ساخت قطعه نو با متریال استاندارد و روشهای به روز را دارا می باشد.
این شرکت به دلیل استفاده از دستگاه کاروسل CNC   می تواند به بهترین نحو و کیفیت و سخت کاری دنده گردون به صورت استاندارد با گارانتی این محصول را ارائه نماید.

به هرحال تجربه ما در ساخت انواع دنده گردون جرثقیل و کار کردن چندین ساله ی این دنده ها نشان دهنده قدرت کیفیت ما می باشد.